Počet návštev

065950
Dnes
Včera
Tento týden
Minulý týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkem
27
69
152
65365
824
1206
65950

Vaše IP: 18.208.159.25
2019-10-16 13:06

Login Form

Aktuálně

Kurzy masáží pro děti a cvičení maminek s kojenci

Už při vývoji dítěte v bříšku ženy je vidět, jak důležitý je pro dítě hmat a kontakt (hraje si s pupeční šňůrou, reaguje na doteky a masáž bříška těhotné ženy) a po narození jejich význam vzrůstá. Každé dítě je rádo nošeno, chováno a rádo se mazlí. Masáž Vám přinese možnost, jak si takové chvíle příjemně prožít, jak lépe navázat kontakt s dítětem. V kurzu masáží kojenců se naučíte, jak svému dítěti pomoci při některých zdravotních potížích. Kladný vliv masáží byl prokázán zvláště u dětí, které jsou nervózní, dráždivé, plačtivé a ty, které špatně usínají. Masáže jsou velice vhodné pro děti, které měly těžké porody, mají příliš nízké anebo vysoké svalové napětí. Celkově masáže podporují duševní i fyzický vývoj dítěte.


Cvičení maminek s kojenci

Tento kurz je koncipován tak, aby si zacvičily děti, ale i maminky, které při péči o dítě nemají většinou moc času na sebe.

Aktuálně

Občanské sdružení Sovička o. s.

Občanské sdružení Sovička

Dotazníky k výzkumu "Kojení na Domažlicku"

Vážené a milé maminky, právě nyní probíhá výzkumné šetření na téma "Kojení na Domažlicku". Proto Vás touto cestou moc prosíme, pomozte nám zmapovat tuto problematiku v našem regionu. Neváhejte a zúčastněte se našeho výzkumu. Přispějete tak ke zlepšení a zkvalitnění péče a pomoci při kojení nejen přímo v porodnici, ale i v následné péči. A jak?

Číst dál...

Cvičení s Martinou

Cvičení s Martinou

Kurzy masáží pro děti a cvičení maminek s kojenci

Masáže kojenců

Doteky a fyzický kontakt jsou pro novorozence i starší děti velice důležité.

Číst dál...