Počet návštev

068259
Dnes
Včera
Tento týden
Minulý týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkem
47
18
65
67888
400
1359
68259

Vaše IP: 3.234.214.113
2019-12-10 22:51

Login Form

Nabídka služeb

Je všeobecně známé, že těhotné ženy se mají snažit žít zdravě a součástí toho je i fyzické cvičení. Ale proč? Abyste se cítily během těhotenství lépe, připravily se na porod a dobře se vyrovnaly s fyzickými změnami s tím souvisejícími. Naše těhotenské cvičení je uzpůsobené pro všechny maminky, i ty, které se cvičení před těhotenstvím nevěnovaly. Zaměříme se především na posílení svalů pánevního dna, posílení zádových svalů, prsních svalů, protažení ztuhlých svalových partií a na prevenci křečových žil. Cviky jsou vybrané z léčebně-tělesné výchovy pro těhotné ženy, cviků paní Mojžíšové a z jógy. Cvičíme s klasickými míči i s overbaly.

Těhotenské cvičení

Pravidelný pohyb je pro těhotenství prospěšný. Je vhodné, pokud žena cvičí pod dohledem odborníka. Cviky jsou vybrané z léčebně-tělesné výchovy pro těhotné ženy, cviků paní Mojžíšové a z jógy. Cvičíme s klasickými míči i s overbaly. Samostatné těhotenské cvičení mohou navštěvovat i těhotné maminky, které na kurz předporodní přípravy nechodí.

Lekce cvičení trvá 60 minut, součástí je také relaxace.

Aktuálně

Občanské sdružení Sovička o. s.

Občanské sdružení Sovička

Dotazníky k výzkumu "Kojení na Domažlicku"

Vážené a milé maminky, právě nyní probíhá výzkumné šetření na téma "Kojení na Domažlicku". Proto Vás touto cestou moc prosíme, pomozte nám zmapovat tuto problematiku v našem regionu. Neváhejte a zúčastněte se našeho výzkumu. Přispějete tak ke zlepšení a zkvalitnění péče a pomoci při kojení nejen přímo v porodnici, ale i v následné péči. A jak?

Číst dál...

Cvičení s Martinou

Cvičení s Martinou

Kurzy masáží pro děti a cvičení maminek s kojenci

Masáže kojenců

Doteky a fyzický kontakt jsou pro novorozence i starší děti velice důležité.

Číst dál...